Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

MT.XS

MT.XS a ponúka všetky vlastnosti a výhody MT.XL v kompaktnej podobe. Štandardizované rozmery dokonale vyhovujú potrebám malých a stredne veľkých lekární.

Hlavní

MT.XS a ponúka všetky vlastnosti a výhody MT.XL v kompaktnej podobe. Štandardizované rozmery dokonale vyhovujú potrebám malých a stredne veľkých lekární.

Technické údaje

Obojsmerný multi-pickung grijper Spracuje viac (až 8) produktov jedným pohybom. Možnosť ukladať produkty na oboch stranách manipulátora. To umožňuje vyhnúť sa otáčavému pohybu manipulátora, čo znamená kratčí čas spracovania a optimálne využitie miesta.
Kompaktný a ľahko integrovateľný S jeho štandardnými rozmermi sa MT.XS ľahko integruje vo všetkých lekárňach. Hlboké police a minimálna šírka robota garantujú maximálnu kapacitu s minimálnou podlahovou plochou.
Vedenie skladu Elektronická identifikácia lieku, prvý po exspirácii prvý vydaný zaistí najvyššiu presnosť vo vašom sklade liekov.
Nehlučný pohyb Elektronická identifikácia lieku, prvý po exspirácii prvý vydaný zaistí najvyššiu presnosť vo vašom sklade liekov.
Rozmery L: 4.750 of5.750 mm
H: 2.580 mm
W: 1.495 mm
Vďaka tomu je MT.XS najmenšie a najkompaktnejšie zariadenie na trhu.
Kapacita Až 14 000 produktov
Možnosti úložiska Elektronický ručný zakladací modul bez mechanických častí. Možnosť integrácie modulu na ľavú alebo pravú stranu dverí. Pomocou čítania 2D kódu, robot (bez chýb) kontroluje exspiráciu liekov.
Dodávky liekov Štandardne sa dodáva s 2 výdajnými miestami na dodanie liekov na pult. Možnosť rozšíriť počet výdajných miest. Na kontrolu produktov po exspirácii je k dispozícii osobitný exit. Je pripravený pre elektronický recept.
Povrchová úprava panelov K dispozícii sú rôzne štandardné farby.

Videá