Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Aktuality

Veselé Velikonoce!

Veselé Velikonoce prožijte v klidu a ve zdraví...

Přeje tým QuickSeal

Více ...

SEVERO GEL

Představujeme vám další NOVINKU z oblíbené řady SEVERO. SEVERO GEL pro snadné polykání byl vyvinut ve spolupráci s fakultou potravinářského a biologického výzkumu University of Wageningen, s cílem usnadnit příjem tablet, tobolek a prášků pro lidi, kteří mají problém s polykáním léčiva.

Více ...

NEMLEK 2019

Letošní kongres, který pořádá Sekce nemocničních lékárníků České farmaceutické společnosti ve spolupráci se Sekcí farmaceutických asistentů při České asociaci sester, se zaměřil na problematiku léčby plicních nemocí.

Více ...

INMED 2019

Konference INMED 2019 pořádaná pardubickou univerzitou a společností STAPRO ve dnech 30. až 31. října se zaměřením na informační technologie pro zdravotnictví se přímo dotýká aktivit QuickSeal International.

Více ...

Kongres poskytovatelů sociálních služeb ČR (APSSČR)

Ve druhém říjnovém týdnu jsme se s vámi setkali na XI. výročním kongresu poskytovatelů sociálních služeb ČR, který již tradičně v rámci Týdne sociálních služeb ČR pořádá Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky, největší profesní sdružení zastřešující české poskytovatele sociálních služeb.

Více ...

Magazín QuickSeal TIMES

Vydali jsme pro vás magazín QuickSeal TIMES, který jsme nyní zaměřili na ,,BALENÍ LÉKŮ“ Z naší nabídky vám představíme dva největší dodavatelé automatických systémů pro dávkování a balení tablet a robotických skladů určených pro lékárny – společnosti JVM a Meditech.

Více ...

Pozvánka INMED 2019

Opět po roce nás uvidíte na konferenci INMED 2019, která se bude konat 30. - 31. 10. 2019 v EA Hotelu Tereziánský dvůr v Hradci Králové.

Více ...

Drcení léků bez námahy

Tento malý pomocník je jedinečný na českém trhu a vyvolal velké nadšení jak u personálu zdravotnických zařízení (pečovatelské domy, nemocnice,…) tak i u pacientů.

Více ...

JVM se prezentovalo v Bratislavě

V dubnu, 26.-28.4.2019, proběhla výstava IXPO v Bratislavě, které se zúčastnila síť nemocnic Svet zdravia, s kterou spolupracujeme.

Více ...

OŠETŘOVATELSKÁ PÉČE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH V ROCE 2019

Koncem února 26. 2. 2019 jsme se zúčastnili v Praze v Kongresovém centru Vavruška konference Ošetřovatelská péče v sociálních službách v roce 2019, která byla pořádaná Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR. I zde jsme vám rádi představili malého pomocníka přístroj Severo, který zaujal velké množství návštěvníků. Tento eletrický drtič léků od holandské firmy, usnadňuje drcení léků podávané pacientů. Šetřím tím ruce a zápěstí zdravotnickému personálu.

Více ...

Konference INMED 2018

Ve dnech 23. a 24. 10. 2018 jste nás mohli vidět na 18. ročníku konference INMED 2018. Kde jsme opět připravili svůj stánek a představilijsme pro vás přístroje na balení léků. Novinkou tohoto podzimu se stal revoluční přístroj na drcení léků pro pacienty – přístroj SEVERO. Tento malý pomocník je jedinečný na českém trhu a vyvolal velké nadšení jak u personálu zdravotnických zařízení (pečovatelské domy, nemocnice) tak i u pacientů. Vyzkoušejte ho i vy!

Více ...

NEMLEK 2018 Hradec Králové

22. Kongres nemocničních lékárníků letos proběhl v  Hradci Králové. Od 9. do 11. 11. jste nás mohli navštívit na našem stánku, kde jsme měli pro Vás opět připravenou ukázku našich revolučních přístrojů na balení léků pro pacienty – Automatický jednodávkový systém na balení a kontrolu léků (DEN, VIZEN).

Více ...

NEMLEK 2017 BRNO

Na brněnském výstavišti od 16. do 18.11. 2017 proběhl v pavilonu E  21.Kongres nemocničních lékárníků, kde jsme vám rádi představili revoluční novinky v balení léků pro pacienty. Přímo na stánku jste mohli vidět přístroje od společnosti JVM – typ  DEN  (dávkovací přístroj) a VIZEN (kontrolní systém).

Více ...