Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Aktuality

Magazín QuickSeal TIMES

Vydali jsme pro vás magazín QuickSeal TIMES, který jsme nyní zaměřili na ,,BALENÍ LÉKŮ“ Z naší nabídky vám představíme dva největší dodavatelé automatických systémů pro dávkování a balení tablet a robotických skladů určených pro lékárny – společnosti JVM a Meditech.

Více ...

Pozvánka INMED 2019

Opět po roce nás uvidíte na konferenci INMED 2019, která se bude konat 30. - 31. 10. 2019 v EA Hotelu Tereziánský dvůr v Hradci Králové.

Více ...

Drcení léků bez námahy

Tento malý pomocník je jedinečný na českém trhu a vyvolal velké nadšení jak u personálu zdravotnických zařízení (pečovatelské domy, nemocnice,…) tak i u pacientů.

Více ...

JVM se prezentovalo v Bratislavě

V dubnu, 26.-28.4.2019, proběhla výstava IXPO v Bratislavě, které se zúčastnila síť nemocnic Svet zdravia, s kterou spolupracujeme.

Více ...

OŠETŘOVATELSKÁ PÉČE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH V ROCE 2019

Koncem února 26. 2. 2019 jsme se zúčastnili v Praze v Kongresovém centru Vavruška konference Ošetřovatelská péče v sociálních službách v roce 2019, která byla pořádaná Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR. I zde jsme vám rádi představili malého pomocníka přístroj Severo, který zaujal velké množství návštěvníků. Tento eletrický drtič léků od holandské firmy, usnadňuje drcení léků podávané pacientů. Šetřím tím ruce a zápěstí zdravotnickému personálu.

Více ...

Konference INMED 2018

Ve dnech 23. a 24. 10. 2018 jste nás mohli vidět na 18. ročníku konference INMED 2018. Kde jsme opět připravili svůj stánek a představilijsme pro vás přístroje na balení léků. Novinkou tohoto podzimu se stal revoluční přístroj na drcení léků pro pacienty – přístroj SEVERO. Tento malý pomocník je jedinečný na českém trhu a vyvolal velké nadšení jak u personálu zdravotnických zařízení (pečovatelské domy, nemocnice) tak i u pacientů. Vyzkoušejte ho i vy!

Více ...

NEMLEK 2018 Hradec Králové

22. Kongres nemocničních lékárníků letos proběhl v  Hradci Králové. Od 9. do 11. 11. jste nás mohli navštívit na našem stánku, kde jsme měli pro Vás opět připravenou ukázku našich revolučních přístrojů na balení léků pro pacienty – Automatický jednodávkový systém na balení a kontrolu léků (DEN, VIZEN).

Více ...

NEMLEK 2017 BRNO

Na brněnském výstavišti od 16. do 18.11. 2017 proběhl v pavilonu E  21.Kongres nemocničních lékárníků, kde jsme vám rádi představili revoluční novinky v balení léků pro pacienty. Přímo na stánku jste mohli vidět přístroje od společnosti JVM – typ  DEN  (dávkovací přístroj) a VIZEN (kontrolní systém).

Více ...