Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Aktuality

V-CHEK testy ze slin či nosu detekují nové mutace viru

Vážení, chtěli bychom Vás informovat, že antigenní testy COVID-19 - V-CHEK ze slin i z nosu - detekují všechny mutace virů.

Více ...

SEVERO GEL pomáhá těm, kteří mají potíže s polykáním!

Hladký ochucený gel usnadňuje polykání celých i rozdrcených tablet, což zajišťuje hladký průchod jícnem.

Více ...

Rozhodnutí MZČR o povolení antigenních testů k sebetestování

Antigenní testy na našich stránkách mají udělenu výjimku pro samotestování, vydanou MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb.

Více ...

Veselé Velikonoce!

Krásné prožití velikonočních svátků a hodně zdraví přeje tým QuickSeal.

Více ...

Testy V-CHEK a LEPU 2019-nCoV získaly povolení k sebetestování

Antigenní testy V-CHEK „lízátkový“ test a LEPU 2019-nCoV test „výtěr z přední části nosu“ získaly 24. 2. 2021 rozhodnutím Ministerstva

Více ...

Inovace zacílené na primární péči

Inspiraci o našich produktech QuickSeal můžete načerpat z článku ,, Inovace zacílené na primární péči“, který vyšel v Medical Tribune 9.2.2021 číslo

Více ...

LEPU 2019-nCoV detekuje nové mutace viru

Antigenní testy LEPU 2019-nCoV detekují nové mutace viru. Citlivost a spolehlivost diagnostiky covid-19 pomocí antigenních testů 2019-nCoV...

Více ...

Antigenními testy LEPU 2019-nCoV v Rakousku

S Antigenními testy LEPU 2019-nCoV se žáci v Rakousku sami testují a mohou tak chodit opět do škol. Kdy se vrátí naše děti do škol?

Více ...

Expedice před vánočními svátky a po Novém roce

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o expedici před vánočními svátky a po Novém roce. Přijaté objednávky do 21. 12. do 10 hodin vyexpedujeme tentýž den, abyste zboží obdrželi do Vánoc.

Více ...

Instruktážní video COVID-19 Antigen

Doporučujeme Vám, abyste shlédli naše instruktážní video a testy provedli podle něj. Naše testy prošly rozsáhlou studií a při správném...

Více ...

Veselé Velikonoce!

Veselé Velikonoce prožijte v klidu a ve zdraví...

Přeje tým QuickSeal

Více ...

SEVERO GEL

Představujeme vám další NOVINKU z oblíbené řady SEVERO. SEVERO GEL pro snadné polykání byl vyvinut ve spolupráci s fakultou potravinářského a biologického výzkumu University of Wageningen, s cílem usnadnit příjem tablet, tobolek a prášků pro lidi, kteří mají problém s polykáním léčiva.

Více ...

NEMLEK 2019

Letošní kongres, který pořádá Sekce nemocničních lékárníků České farmaceutické společnosti ve spolupráci se Sekcí farmaceutických asistentů při České asociaci sester, se zaměřil na problematiku léčby plicních nemocí.

Více ...

INMED 2019

Konference INMED 2019 pořádaná pardubickou univerzitou a společností STAPRO ve dnech 30. až 31. října se zaměřením na informační technologie pro zdravotnictví se přímo dotýká aktivit QuickSeal International.

Více ...

Kongres poskytovatelů sociálních služeb ČR (APSSČR)

Ve druhém říjnovém týdnu jsme se s vámi setkali na XI. výročním kongresu poskytovatelů sociálních služeb ČR, který již tradičně v rámci Týdne sociálních služeb ČR pořádá Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky, největší profesní sdružení zastřešující české poskytovatele sociálních služeb.

Více ...

Magazín QuickSeal TIMES

Vydali jsme pro vás magazín QuickSeal TIMES, který jsme nyní zaměřili na ,,BALENÍ LÉKŮ“ Z naší nabídky vám představíme dva největší dodavatelé automatických systémů pro dávkování a balení tablet a robotických skladů určených pro lékárny – společnosti JVM a Meditech.

Více ...

Pozvánka INMED 2019

Opět po roce nás uvidíte na konferenci INMED 2019, která se bude konat 30. - 31. 10. 2019 v EA Hotelu Tereziánský dvůr v Hradci Králové.

Více ...

Drcení léků bez námahy

Tento malý pomocník je jedinečný na českém trhu a vyvolal velké nadšení jak u personálu zdravotnických zařízení (pečovatelské domy, nemocnice,…) tak i u pacientů.

Více ...

JVM se prezentovalo v Bratislavě

V dubnu, 26.-28.4.2019, proběhla výstava IXPO v Bratislavě, které se zúčastnila síť nemocnic Svet zdravia, s kterou spolupracujeme.

Více ...

OŠETŘOVATELSKÁ PÉČE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH V ROCE 2019

Koncem února 26. 2. 2019 jsme se zúčastnili v Praze v Kongresovém centru Vavruška konference Ošetřovatelská péče v sociálních službách v roce 2019, která byla pořádaná Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR. I zde jsme vám rádi představili malého pomocníka přístroj Severo, který zaujal velké množství návštěvníků. Tento eletrický drtič léků od holandské firmy, usnadňuje drcení léků podávané pacientů. Šetřím tím ruce a zápěstí zdravotnickému personálu.

Více ...

Konference INMED 2018

Ve dnech 23. a 24. 10. 2018 jste nás mohli vidět na 18. ročníku konference INMED 2018. Kde jsme opět připravili svůj stánek a představilijsme pro vás přístroje na balení léků. Novinkou tohoto podzimu se stal revoluční přístroj na drcení léků pro pacienty – přístroj SEVERO. Tento malý pomocník je jedinečný na českém trhu a vyvolal velké nadšení jak u personálu zdravotnických zařízení (pečovatelské domy, nemocnice) tak i u pacientů. Vyzkoušejte ho i vy!

Více ...

NEMLEK 2018 Hradec Králové

22. Kongres nemocničních lékárníků letos proběhl v  Hradci Králové. Od 9. do 11. 11. jste nás mohli navštívit na našem stánku, kde jsme měli pro Vás opět připravenou ukázku našich revolučních přístrojů na balení léků pro pacienty – Automatický jednodávkový systém na balení a kontrolu léků (DEN, VIZEN).

Více ...

NEMLEK 2017 BRNO

Na brněnském výstavišti od 16. do 18.11. 2017 proběhl v pavilonu E  21.Kongres nemocničních lékárníků, kde jsme vám rádi představili revoluční novinky v balení léků pro pacienty. Přímo na stánku jste mohli vidět přístroje od společnosti JVM – typ  DEN  (dávkovací přístroj) a VIZEN (kontrolní systém).

Více ...