Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

JVM se prezentovalo v Bratislavě

V dubnu, 26.-28.4.2019, proběhla výstava IXPO v Bratislavě, které se zúčastnila síť nemocnic Svet zdravia, s kterou spolupracujeme.
Na jejich stánku jsme mohli prezentovat přístroje od společnosti JVM. Návštěvníci této výstavy mohli vidět celý proces balení léků do sáčku = pouche, což je sáček jednodávkového balení léků, který vznikl v automatickém dávkovacím systému JVM, který je určený pro balení a následnou kontrolu léků pro nemocnice.

Vedení i personál v nemocnici v Michalovcích, kde s přístroji JVM pracují, jsou spokojeni a vřele je doporučují i ostatním nemocnicím, kteří chtějí mít léky pod kontrolou, chtějí maximalizovat bezpečnost a přesnost podávání léků konkrétním pacientům, chtějí mít zpětnou kontrolu a archivaci podaných léků.

V dnešní době je také velké plus tohoto systému to, že šetří čas zdravotnickému personálu. Sestřičky se mohou věnovat pacientům, zatímco léky se samy automaticky nadávkují.

JVM se prezentovalo v Bratislavě JVM se prezentovalo v Bratislavě JVM se prezentovalo v Bratislavě JVM se prezentovalo v Bratislavě

JVM se prezentovalo v Bratislavě JVM se prezentovalo v Bratislavě JVM se prezentovalo v Bratislavě JVM se prezentovalo v Bratislavě