Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

MT.SPEED

Pracuje samostatne a ponúka rýchle dodanie vybraných výrobkov (najpredávanejších) do výdajných miest.

Hlavní

Pracuje samostatne a ponúka rýchle dodanie vybraných výrobkov (najpredávanejších) do výdajných miest.

Technické údaje

Okamžité vydanie lieku Vďaka samostatnému fungovaniu modulu MT.SPEED sú škatuľky vydávané súčasne z MT.XL a MT.SPEED. Prostredníctvom štatistického pravidla 5/50: 5 % produktov generuje 50 % predaja, ponúkame ideálnu kombináciu: MT.SPEED pre „najpredávanejšie“ a MT.XL pre ďalšie produkty.
Vedenie skladu MT.SPEED kanály sú automaticky plnené prostredníctvom MT.XL manipulátor. MT.SPEED je jediný modul na trhu, ktorý má detekciu výdaja pre každý produkt a kanál osobne, ktorý zaručuje 100 % správne vyskladnenie.
Umelá inteligencia Unikátny program ktorý sa sám učí, umožňuje MT.Speed predvídať trendy predaja. V závislosti od predaja sú kanály plne autonómne a automaticky sa prispôsobujú. Softvér zaisťuje, že každý kanál je automaticky rozpoznaný.
Objem a hustota Integrácia vo vodorovne umiestnených kanáloch, zaistí efektívne využitie priestoru. Kanály sú k dispozícii v deviatich rôznych šírkach a zaistia najvýhodnejšie plnenie.
Integrácia MT.Speed je ľahko integrovateľný do MT.XL-robota tak, aby korešpondoval s vašimi osobnými potrebami a architektúrou lekárne.
Rozmery Pevná modulová šírka 700 mm, (voliteľná výška integrácie) v celej dĺžke robota MT.XL. Max. výška 1000 mm na modul. Kanál šírky: 30/40/50/60/70/80/100/120/150 mm. Moduly je možné neskôr rozšíriť.
Rýchlosť Z jedného kanála je možné doručiť 10 škatuliek do 3 sekúnd. Všetky kanály možno ovládať súčasne, takže rýchlosť dodávky sa zvyšuje exponenciálne.
Kapacita Max. 17 škatuliek na kanál a až 19 kanálov na šírka modulu (vrstvu). Priemerne 11 kanálov na vrstvu, čo znamená 285 škatuliek v jednej vrstve na modulovú šírku.

Videá