Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

MT. OPTIMAT / INTEGRATED

MT.OPTIMAT a MT.INTEGRATED sústreďujú všetky škatule s liekmi v robote bez akéhokoľvek zásahu farmaceuta.

Hlavní

MT.OPTIMAT a MT.INTEGRATED sústreďujú všetky škatule s liekmi v robote bez akéhokoľvek zásahu farmaceuta.

Technické údaje

MT.OPTIMAT Ľahko pripojiteľný k vášmu MT.XL robotu a štandardne dostupné v niekoľkých farbách, aby zodpovedali interiéru lekárne. Môžu byť umiestnené ku každému MT.XL (aj v neskoršej fáze). Autonómna prevádzka s prioritou na doručenie k pacientovi. MT. OPTIMAT jednotka je vždy k dispozícii pre ručný výber produktov.
MT.INTEGRATED Prístup z prednej strany robota prostredníctvom ergonomického vkladacieho modulu. Patentovaná špičková technológia bez citlivej vákuovej technológie. Vďaka kompaktným rozmerom (menej ako ½ úložného modulu) je MT.INTEGRATED vhodný do každej lekárne.
Kompaktné rozmery MT.OPTIMAT L: 2155 mm, H: 1000 mm, W: 670 mm.
MT.INTEGRATED Vďaka kompaktným rozmerom (menej ako ½ úložného modulu) je MT.INTEGRATED vhodný do každej lekárne.
Rýchlosť Spracovanie až päť škatuliek za minútu
Kapacita Štandardná kapacita zásobníka na 500 škatuliek rozšíriteľná až na 4000 škatuliek.
Identifikácia jednotlivých balení Úplný DATA MATRIX – 2D kód kompatibilný; číta všetky typy čiarových kódov, ktoré sú k dispozícii na trhu s liekmi. Unikátny patentovaný merací systém bez citlivých komponentov (žiadne kamery, žiadne vákuum).
Spotreba Minimálna spotreba vďaka najnovšej technológii nízkeho napätia.
Vnútorné kontroly a operácie Na vnútornú kontrolu robota používame najrýchlejšie komunikačné technológie dostupné na trhu.
Flexibilná integrácia Jednoduché a ľahko inštalovateľné na rôznych miestach po celom obvode robota (na dlhú aj krátku stranu robota)
MT.INTEGRATED Plne integrovaný do robota, MT.INTEGRATED nezaberá žiadne miesto v lekárni. MT.INTEGRATED ukladá všetky lieky do robota bez zásahov lekárnika. Prepojením s lekárenským softvérom zabezpečí, že vaše objednávky budú presne kontrolované, čo zaručí komplexné riadenie zásob.

Videá